Zajęcia

Zajęcia

Joga bez granic:

 – poniedziałki o 19:00 na Zaruby 9 w Warszawie (Klubokawiarnia Ptaszyna)

Zajęcia trwają 1,5 godziny z czego ostatnie 10-15 minut przeznaczamy na relaks. Weź ze sobą jedynie wygodny, sportowy strój (w tym bluzę i skarpetki, bo przydadzą się w trakcie relaksu) i wodę. Ćwiczymy na boso. Zapraszam na zajęcia zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Ćwiczymy moją metodą hatha jogę z elementami vinyasy -czyli będziesz miał okazję dobrze się zmęczyć, jednocześnie dbając o swoje zdrowie i dobrą postawę.

Joga bez granic online:

 – środy i piątki o 19:00 na zoomie

Zajęcia trwają 75 minut, poziom dostosowany do uczestników. Zapraszam na zajęcia zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Ćwiczymy moją metodą hatha jogę z elementami vinyasy -czyli będziesz miał okazję dobrze się zmęczyć, jednocześnie dbając o swoje zdrowie i dobrą postawę. Możesz ćwiczyć o 19:00 na żywo, jak i uczestniczyć w zajęciach w dogodnym dla siebie czasie – dostaniesz link do odtworzenia zajęć, aktywny przynajmniej 48 godzin.

Warszawa,

ul. Marszałkowska 45/49, lok. 31

Mapa dojazdu

Dowiedz się czy są wolne miejsca i zapisz się już dziś!

Zadzwoń: 536 052 291
Napisz maila: anka.joga@gmail.com
Znajdź mnie na FB ›
Znajdź mnie na Instagramie ›

Piaseczno,

ul. Mleczarska 1

Mapa dojazdu

Prowadzę też indywidualne zajęcia z dojazdem do klienta.

Dostosowane indywidualnie do najbardziej wymagających klientów, odbywające się w przyjaznej atmosferze i znanym miejscu. Dla wszystkich, którzy nie chcą lub nie mogą uczestniczyć w ćwiczeniach grupowych.