Zajęcia

Joga stacjonarnie

 – czwartki o 20:10, Konstancin w B61 (Borowa 61)

Aby się zapisać lub uzyskać szczegóły na temat cen pojedynczych zajęć i karnetów skontaktuj się z B61 Zobacz >>

Zajęcia trwają 75 minut i są zbudowane zgodnie z fukcjonalnym ruchem oraz anatomią ciała, zawsze zawierają techniki oddechowe i aktywację mięśni posturalnych. Po krótkiej rozgrzewce zaczynamy sekwencję w stylu vinyasy, która rózni się od klasycznej wersji tym, że oprócz wysiłku fizycznego ma też za zadanie zaangażować umysł, co pozwala skupić się na teraźniejszości i w efekcie poczuć zajęcia w pełni. Kończymy zajęcia krótkim relaksem. Weź ze sobą jedynie wygodny, sportowy strój (w tym bluzę i skarpetki, bo przydadzą się w trakcie relaksu) i wodę. Ćwiczymy na boso. Zapraszam na zajęcia zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.

Joga online

 – poniedziałki 18:45, środy 19:00, piątki 11:30

Zajęcia trwają 75 minut i odbywają się przez Zoom, poziom dostosowany do uczestników. Zapraszam na zajęcia zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Każde zajęcia są zbudowane zgodnie z fukcjonalnym ruchem oraz anatomią ciała, zawsze zawierają techniki oddechowe i aktywację mięśni posturalnych. Po krótkiej rozgrzewce zaczynamy sekwencję w stylu vinyasy, która rózni się od klasycznej wersji tym, że oprócz wysiłku fizycznego ma też za zadanie zaangażować umysł, co pozwala skupić się na teraźniejszości i w efekcie poczuć zajęcia w pełni. Na koniec zajęć robimy łagodne rozluźnianie i jogę twarzy. Możesz ćwiczyć o na żywo, jak i uczestniczyć w zajęciach w dogodnym dla siebie czasie – dostaniesz link do odtworzenia zajęć, aktywny przynajmniej 48 godzin.

Koszt jednorazowych zajęć: 25 PLN

Joga indywidualna

Zajęcia dostosowane indywidualnie do najbardziej wymagających klientów, odbywające się w przyjaznej atmosferze i znanym miejscu – najczęściej w Twoim domu, ale mogą być również online. Dla wszystkich, którzy nie chcą lub nie mogą uczestniczyć w ćwiczeniach grupowych. Czas trwania zajęć jest do ustalenia, rekomenduję aby było to 75-90 minut. W zależności od potrzeb oferuję:

  • – zajęcia jogi dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb
  • – naukę technik oddechowych
  • – naukę asan z uwzględnieniem funkcjonalności ciała, aby dopasować jogę do Twojego ciała,
  • – jogę twarzy
  • – naukę technik relaksacyjnych
  • – naukę technik rozluźniania powięziowego

Pracuję z osobami z przewlekłymi chorobami, z bólami kręgosłupa i kończyn, z osobami starszymi, z kobietami w ciąży i po porodzie, z osobami skarżącymi się na przykurcze mięśniowe jak i z tymi z hipermobilnością. Ze wszystkimi innymi również, ale warto wymienić tych, którzy mogą mieć wątpliwości 🙂

Przyjmuję zarówno na jednorazowe indywidualne konsultacje jak i na stałe zajęcia.

Koszt 90 minutowej skrojonych na miarę zajęć to: 250 PLN

Warszawa,

ul. Marszałkowska 45/49, lok. 31

Mapa dojazdu

Dowiedz się czy są wolne miejsca i zapisz się już dziś!

Napisz maila: anka.joga@gmail.com
Znajdź mnie na FB ›
Znajdź mnie na Instagramie ›

Piaseczno,

ul. Mleczarska 1

Mapa dojazdu