Dlaczego joga?

Dlaczego joga?

Bo joga oferuje coś dla każdego! Jest to świetny rodzaj aktywności fizycznej zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Potrafi pomóc przy uprawianiu innych sportów, ponieważ równomiernie rozwija i rozciąga mięśnie. Może pomóc przy ograniczeniach cielesnych i bólach dzięki wielu możliwościom modyfikacji pozycji – praktyka jogi może być dostosowana indywidualnie. Doskonale pomaga przy korekcji wad postawy. Mogą ją ćwiczyć dzieci, osoby starsze i kobiety w ciąży. Dzięki wielu możliwościom pogłębienia praktyki zapewnia również wyzwania osobom zdrowym i aktywnym.

Dzięki jodze poprawisz swoją gibkość i postawę oraz wzmocnisz mięśnie głębokie i zapewnisz sobie elastyczne i silne ciało!

Moja joga bez granic bazuje na hatha jodze, ale zawiera elementy vinyasy i ashtangi oraz kalisteniki i pilatesu. Mieszanka ta ma zapewnić Ci zdrowe ciało dbając o prawidłowe jego ustawienie i skupiając się na asanach i pozycjach, z których możesz najwięcej skorzystać. Elementy vinyasy i ashtangi zapewniają rozwijanie siły i skupienie się na oddechu oraz pozwolą Ci porządnie się zmęczyć. Dodatek pozycji, których w klasycznej jodze nie ma, jest ciekawą odskocznią i zapewnia harmonijny rozwój całego ciała. Dlatego jest to joga bez granic!