O mnie

 

O mnie

Jogę ćwiczę od 10 lat. Zakochałam się w niej od pierwszej sesji. Pomogła mi w wielu ograniczeniach mojego ciała, dlatego po kilku latach samodzielnych treningów zdecydowałam się na studia na kierunku “Relaksacja i joga” na warszawskim AWFie i od 2015 roku jestem nauczycielką jogi. W 2021 skończyłam również online kurs LYT jogi, funkcjonalnej odmiany Vinyasy, dzięki czemu stałam się międzynarodową nauczycielką jogi.

Chcę, żeby joga stała się czymś przystępnym, bo wiem jak bardzo pomogła mi w moich dolegliwościach, więc wiem, że może pomóc i Tobie. Chcę też propagować aktywny styl życia i ruch, chcę motywować do aktywnego życia, a w konsekwencji do posiadania zdrowego ciała, dzięki któremu można mieć spokojnego ducha. Ja sama jestem hipermobilna, mam zwyrodnienie stawów kolanowych i przeszłam przez rehabilitację dna miednicy po porodzie. Mądra joga oparta na funkcjonalnym ruchu nie raz już stawiała mnie na nogi, dlatego też takiej jogi uczę.
 
 
Mieszkam w Piasecznie z moim niemężem, moim synkiem Tymkiem i kotem Mieczysławem.
 
 
Uwielbiam kawę, placki ziemniaczane i łamać zasady, które uważam za głupie. Nie cierpię pluchy, zimna, szkodzących ciału aktywności i barszczu białego. Z natury jestem bardzo krytyczna w stosunku do innych, ale najbardziej w stosunku do siebie. Trenuję pole dance, kocham podróże, czytam książki filozoficzne i słucham podcastów kryminalnych nałogowo. Interesuję się sposobami na życie bardziej eko, naturalnymi metodami dbania o urodę i dietą opartą na roślinach – nie jem nabiału ani mięsa.
 
 
Zapraszam Cię do zobaczenia kawałka mojego świata i mam nadzieję, że uda mi się czasem zainspirować Cię do wejścia na matę chociaż na chwilę!