O mnie

 

O mnie

Jogę ćwiczę od 10 lat. Zakochałam się w niej od pierwszej sesji. Pomogła mi w wielu ograniczeniach mojego ciała, dlatego po kilku latach samodzielnych treningów zdecydowałam się na studia na kierunku “Relaksacja i joga” na warszawskim AWFie i od 2015 roku jestem nauczycielem jogi.

Chcę, żeby joga stała się czymś przystępnym, bo wiem jak bardzo pomogła mi w moich dolegliwościach, więc wiem, że może pomóc i Tobie. Chcę też propagować aktywny styl życia i ruch, chcę motywować do aktywnego życia, a w konsekwencji do posiadania zdrowego ciała, dzięki któremu można mieć spokojnego ducha.
 
 
Mieszkam w Piasecznie z moim niemężem, moim synkiem Tymkiem i kotem Mieczysławem. Codziennie praktykuję jogę, przynajmniej przez 5 minut, a przez pozostałe 1435 minut jestem mamą na pełen etat.
 
 
Uwielbiam kawę, placki ziemniaczane i łamać zasady, które uważam za głupie. Nie cierpię pluchy, zimna, szkodzących ciału aktywności i barszczu białego. Z natury jestem bardzo krytyczna w stosunku do innych, ale najbardziej w stosunku do siebie – to tyle o mnie.
 
 
Zapraszam Cię do zobaczenia kawałka mojego świata, który składa się głównie z jogi i macierzyństwa. Mam nadzieję, że uda mi się czasem zainspirować Cię do wejścia na matę chociaż na chwilę!