O mnie

 

O mnie

Jogę ćwiczę od 2006 roku. Zakochałam się w niej od pierwszej sesji. Pomogła mi w wielu ograniczeniach mojego ciała, dlatego po kilku latach samodzielnych treningów zdecydowałam się na studia na kierunku “Relaksacja i joga” na warszawskim AWFie i od 2015 roku uczę jogi. W 2019 zrobiłam szkolenie z zakresu treningu kobiet w ciąży i po ciąży. W z kolei 2021 skończyłam  kurs online LYT jogi, funkcjonalnej odmiany Vinyasy, dzięki czemu pogłębiłam moją wiedzę o ciele jak również nauczyłam się prowadzić zajęcia po angielsku.

Chcę, żeby joga stała się czymś przystępnym, bo wiem jak bardzo pomogła mi w moich dolegliwościach, więc wiem, że może pomóc i Tobie. Chcę też propagować aktywny styl życia i ruch, chcę motywować do aktywnego życia, a w konsekwencji do posiadania zdrowego ciała, dzięki któremu można mieć spokojnego ducha. Ja sama jestem hipermobilna, mam zwyrodnienie stawów kolanowych i przeszłam przez rehabilitację dna miednicy po porodzie. Mądra joga oparta na funkcjonalnym ruchu nie raz już stawiała mnie na nogi, dlatego też takiej jogi uczę.
 
Wiem, jak wielka moc drzemie w poprawnej postawie i wiem też z autopsji jak to jest mierzyć się z niezliczonymi kontuzjami i bólem, który nie pozwala funkcjonować. I wiem też że można praktykę jogi tak poprowadzić, aby żadnego z tych problemów nie rozwiązywała, a potencjalnie nawet powiększała, ale wiem też, z całą stanowczością, że można uczyć zdrowej i bezpiecznej jogi, która pozwoli Ci uniknąć kontuzji, która wzmocni i otworzy Twoje ciało, która poprawi Twoje funkcjonowanie na co dzień i która z tygodnia na tydzień będzie Ci pomagał lepiej poczuć się we własnym ciele i móc korzystać z ciała. To wspaniałe uczucie!
 
Mieszkam w Piasecznie z moim niemężem, moim synkiem Tymkiem i kotem Mieczysławem. Uwielbiam kawę, placki ziemniaczane i łamać zasady, które uważam za głupie. Nie cierpię pluchy, zimna, szkodzących ciału aktywności i barszczu białego. Z natury jestem bardzo krytyczna w stosunku do innych, ale najbardziej w stosunku do siebie. Trenuję pole dance, kocham podróże, czytam książki filozoficzne i słucham podcastów kryminalnych nałogowo. Interesuję się sposobami na życie bardziej eko, naturalnymi metodami dbania o urodę i dietą opartą na roślinach – nie jem nabiału ani mięsa.
 
Zapraszam Cię do zobaczenia kawałka mojego świata i mam nadzieję, że uda mi się czasem zainspirować Cię do wejścia na matę chociaż na chwilę!